Kabelka psaníčko, batoh a cross body jsou mezi ženami nejoblíbenější

Batůžky

Móda batůžků strhla lavinu zájmu žen a dívek na začátku 90. let. Byla to doba volnosti, řada lidí začala podnikat, společenská pravidla odlišného systému se teprve začala formovat a batůžky přes rameno nebo na zádech byly často k vidění především ve městech. Dnes se opět vrací dokonce i na mola módních přehlídek, výrobci nešetří svou invencí, aby byly batohy módním doplňkem, nikoli sportovním vybavením pro turistické nadšence. Na výběr máte výrobky s vypolstrovanými opěrkami zad, modely s mnoha funkčními kapsami pro odložení notebooku, s voděodolnou vrstvou a různými systémy zapínání, z nichž nejpraktičtější je obdoba lodního vaku pro vodáky. Výhodou je pohodlné nošení a volný styl, problematický může být fakt, že nemáte jeho obsah při ruce.

kabelka psaníčko

Psaníčko

Stylová ozdoba každé ženy pro všechny společenské příležitosti. Mimochodem, víte, že právě tento typ úschovy osobních věcí suverénně vede a většina žen jej má nejraději ze všech? Pořídíte je za rozumné peníze, jsou jich na trhu stovky modelů v nejrůznějších stylech, snadno je sladíte k toaletě a vypadají nenuceně. Bez psaníčka by to jaksi nebylo ono.
Kabelka psaníčko také o vás prozradí mnohé, naznačí osobní vkus, zapůsobí zvláště tehdy, podaří-li se vám docílit harmonického souladu oděvu, doplňků a obuvi. Využijete ji prakticky všude, zvláště na společenské oslavy typu promocí, narozenin a svateb, anebo jako plesový doplněk.

Cross body

Velice často vídaný způsob nošení kabelek. Přehozené přes rameno působí přirozeně, lze je brát kamkoli při jakékoli příležitosti, nehodí se snad jen k večerní toaletě do divadel, na ples a pro podobné příležitosti. Rozhoduje také délka popruhu, mějte na paměti, že by neměla končit těsně pod hrudníkem, ani zavěšená příliš nízko, plandající o stehna.

psaníčkov

Nákupní taška

Objemné a robustní stylové modely kožených, https://www.kabelky-plus.cz/ polyesterových či koženkových kabelek na dlouhých závěsech přes rameno – ideální pro nákupní den. Nepůsobí křečovitě ani nevhodně, zastoupí i větší nákupní tašky, snesou i těžší nákup a ve vašem šatníku jich může být několik podle typu garderoby.