Mezinárodní veletrh užitkových i nákladních vozidel

Pokud patříte k fanouškům automobilů, ať už osobních či nákladních, můžete každým rokem navštívit veletrh osobních a nákladních vozidel, kde výrobci i dodavatelé nejrůznějších produktů představují zajímavosti a novinky z oblasti silniční a nákladní dopravy a logistiky. Návštěvníkům je pokaždé nabídnut přehled o novinkách a nabídce celého oboru, a to včetně servisní techniky, komponentů i alternativních pohonů.
muzeum automobilů
Mezinárodní výstava
Vystavovatelé, kteří nejsou pouze z České republiky, ale z celého světa, představují své produkty, příslušenství a služby. Nabídka je vždy tak lákavá, že přitáhne na tisíce návštěvníků i ze zahraničních zemí. Specializovaný veletrh se tak řadí mezi nejvýznamnější oborový veletrh vozidel.
malá auta
Co je zde k vidění?
Každým rokem se na veletrhu představují novinky ze všech oblastí automobilové dopravy. Prezentují se zde nejen výrobci a prodejci osobních automobilů, ale také autobusů, nákladních vozů, přívěsů a dalších příslušenství, i poskytovatelé služeb, jejichž činnost jakkoliv souvisí s dopravou a motorismem, tedy například výrobce a dodavatel pneumatik, dílů, olejů a maziv, servisní technici, leasingové služby, pojišťování vozidel i dodavatelé z oblasti alternativních pohonů. Své brány tak otevřou všem prodejcům a nákupčím, ale také široké motoristické veřejnosti či školám, svazům a klubům z oblasti automobilových a strojírenských technologií. Všichni si tak mohou udělat širší obzor ohledně všech nabízených novinek s nejnovějšími trendy a směry budoucnosti tohoto odvětví.
sportovní kupé
Doprovodný program
Všem návštěvníkům je na výstavišti také nabídnut doprovodný program v podobě přednášek a konferencí. Samozřejmostí je možnost vyzkoušení různých motoristických exponátů, ale také třeba simulátorů dopravních nehod. Demo-park pak nabídne ukázky vozidlové techniky a přístrojů v akci. V rámci programu je také předvedení nejnovějších aplikací. Program je mířen nejen pro odborníky, ale i pro širokou veřejnost, která se navíc může účastnit různých soutěží.