Pánské kožené tašky z brašnářství

Sehnat v dnešním světě skutečně kvalitní výrobek je někdy tvrdým oříškem. Ale nezoufejte. Pokud stojíte o prvotřídní kvalitu, určitě zavítejte do nefalšovaného brašnářství. Brašnářství je úctyhodné řemeslo, kde se vyrábí hlavně tašky, kufry, brašny a mnoho dalšího. Výrobky jsou většinou kožené, ale mohou být i třeba z kůže umělé. Výrobky se šijí buď na speciálních strojích, nebo se šijí ručně. Po ušití se výrobky doplní kovovými přezkami na zapínání tašky, uchem pro nošení v ruce, řemenem pro nošení přes rameno či nějakou kovovou ozdobou. Brašnářství je samozřejmě náročná práce, ale každý brašnář potvrdí, že stojí za to krásné kůží provoněné zboží.

retro aktovka

Takové brašnářství naleznete na našem webu, kde svému řemeslu skutečně rozumí. Všechny tašky jsou z pravé kůže, výhradně šité ručně v brašnářské dílně. Seženete zde klasické pánské retro aktovky, brašny přes rameno, příruční tašky nebo i spisovky – desky, které slouží, jak už název napovídá, na spisy a dokumenty. Radost vám udělají i modernější pánské kožené tašky brasnarstvitatiana.cz, které na webových stránkách také naleznete. Kůži na tašky vybírají velmi pečlivě, aby se k vám dostalo špičkové zboží, které bude mít značnou životnost a bude vám věrně sloužit i desítky let. Jedná se o hovězí kůži nebo o méně častou kůži vepřovou.

menší myslivecká brašna

Aby vám vaše taška či brašna sloužila co nejdéle, je důležité se o ni starat. Přípravky na ošetření kůže můžete zakoupit rovnou při objednávce tašky na stránkách a můžete mít čisté svědomí, že své tašce dopřáváte tu nejlepší kvalitu. Brašnářství Tatiana vám může splnit sen o originálním kousku. Kůže může mít několik odstínů barev, záleží jen na vás, jaký si vyberete. Stejně tak si můžete zvolit barvu nití na prošití tašky, barevnou škálu naleznete ve vzorníku. Jakýkoli požadavek stačí napsat při objednávce do poznámky a sami se vám ozvou a telefonicky doladíte detaily.