Půjčovna aut Praha jako partner pro vaši dovolenou

Před dvěma lety proběhla anonymní anketa, jejíž výsledky potvrdily zajímavé skutečnosti. Přibližně třicet procent obyvatel hlavního města využívá vlastní vozidlo pouze mimo město a jedním z hlavních důvodů je předražené a problematické parkování a další vysoké finance, které souvisí s provozem osobního automobilu. Musíte započítat co dva roky STK, pravidelné servisní zásahy, jako je výměna oleje a dalších provozních kapalin, výměna pneumatik, dálniční známky atd.

jízda autem

Tento trend se však nemusí týkat pouze Prahy, problémy s parkováním jsou i jinde a může za to obrovský nárůst počtu automobilů na silnicích, které musí někde parkovat. Mezi námi jsou však lidé, kteří si propočítají, že se jim vůbec nevyplatí mít vlastní vůz, a že je levnější si jej pronajmout. Odpadnou vám zároveň starosti a tím pádem další stresový faktor a stresu je kolem nás až dost.

auto na silnici

Jedním z příkladů může být osoba, která pracuje z domova, bydlí nedaleko nákupního centra, takže si nákupy obstará snadno i bez auta, některé trvanlivé potraviny lze objednat i přes Internet, ostatně v dnešní době tu nakoupíte v podstatě skoro všechno. A auto se dá vypůjčit i s tažným zařízením a přívěsem např. pro stěhování, větší nákupy nebo na dovolenou.

Dovolená s pronajatým vozem z půjčovny aut Praha znamená dostatek soukromí, nezávislost na hromadných dopravních prostředcích a můžete se vydat, kam se vám zlíbí. Pronájem vozu na týden vás vyjde stále levněji, než kdybyste si pořídili ojetinu a kromě technických záležitostí museli rok co rok platit povinné ručení. Pronajímané vozy mají sjednané povinné ručení i havarijní pojištění, mají k dispozici dálniční známku, jsou v perfektním technickém stavu, a i kdyby se cokoli stalo, máte k dispozici asistenční službu. Takže na dovolenou s vypůjčeným osobním vozem nebo mikrobusem rozhodně nemusí být špatný nápad.