Cena SEO optimalizace je velmi variabilní

Návštěvnost určuje efektivitu webových stránek. Snad každý majitel webové stránky chce, aby na jeho stránku chodilo co nejvíce návštěvníků, samozřejmě návštěvníků spadající do cílené skupiny lidí. Pokud však není dosaženo dostatečné návštěvnosti, bude nutné využít způsoby, které dokážou na danou webovou stránku přivést nové návštěvníky. Mezi nejznámější způsoby patří SEO optimalizace, která řeší problémy s návštěvností skrze přední pozice při vyhledávání. Google i Seznam totiž používá pro vyhledávání fulltextové vyhledavače, které jsou dále řízeny automaty. Správnými úpravami webu bude vyhledávání těmito automaty jednodušší, a proto se daný web dostane na přední příčky. SEO cenavšak nejde jednoznačně určit, neboť každý webový projekt je zcela jiný.

Unikátnost má i své nevýhody

SEOlight s.r.o. má firemní strategii nastavenou způsobem, kdy se specialisté snaží řešit současně více zakázek, avšak za předpokladu možného neúspěchu. Někdy totiž není možné dosáhnout předních pozic, a proto zákazníci za objednané služby neplatí. Z toho důvodu je zde kvantita mnohem důležitější, než vysoké ceny a kvalita. Na druhou stranu však není možné hovořit o tom, že by služby takové firmy nebyly kvalitní. Naopak, míra úspěšnosti je na velmi slibné úrovni, o čemž ví i spokojení klienti. Reference firmy SEOlight s.r.o. jsou totiž nesmírně bohaté. Mezi spokojenými zákazníky najdete nejenom externí firmy zabývající se SEO optimalizací, ale také samotné weby, a to menšího i většího charakteru.

Co ovlivňuje cenu SEO optimalizace?

Časová náročnost projektu
Počet klíčových slov
Síla konkurence
– Volba PR článků

Správná SEO firma se může postarat o jakýkoliv web. V závislosti na náročnosti projektu je následně stanovena cena. Při využití služby garance pozice se platí za objednané služby až v případě dosažení smluvených pozic.