Dopřejte svým nejbližším odpočinek a relaxaci

Nemusíte nutně tímto dárkem potěšit své rodiče nebo prarodiče až o Vánocích, ale třeba při příležitosti výročí jejich svatby, k narozeninám apod., ale rozhodně si tohle Vaši nejbližší zaslouží.Málo seniorů dokáže skutečně odpočívat, stále se snaží pracovat, a když vidíte, jak jsou unavení, jistě jim tenhle dárek dopřejete rádi. Ptáte se jaký? ¨
Relaxační nebo wellness pobyt , to bude pro „Vaše“ seniory dárek k nezaplacení. V Lázních Luhačovice přímo takové pobyty pro seniory nabízí.
masáž hlavy.jpg
Na co se senioři mohou při takovém pobytu těšit? Pobyty jsou v nabídce po celý rok, na různě dlouhou dobu, můžete jim koupit pobyt na 4 dny, ale také na 8 dní i víc. V ceně bývá zahrnuta strava, pro seniory většinou formou plné penze, kdy personál hotelu samozřejmě vyjde vstříc úpravě stravy, pokud jí některý ze seniorů potřebuje.
Při začátku pobytu bývá u seniorů prohlídka místním lékařem, který následně doporučí léčebné procedury, prohlídka lékařem bývá nutná, ne každá procedura může sednout každému, také je nutné, abyste mu řekli o všech svých nemocech nebo lécích, které užíváte.
V nabídce je nepřeberné množství procedur:
– masáže – hlavy, zad, plosky nohou, celkové a další
– suché uhličité koupele
– masážní koupele
– parafínové zábaly
– masáže lávovými kameny
– čokoládové masáže
– masáže vonnými oleji
– inhalace minerální vodou
– v některých zařízeních mají k dispozici i solnou jeskyni
odraz světla ve vodě.jpg
Procedur je na výběr celá řada, záleží, jaký balíček svým seniorům zakoupíte, určité procedury jsou už v ceně, a pokud budou mít zájem, mohou si se slevou přikoupit další.
Dalším bonusem pro seniory budou procházky po okolí, posezení v některé z místních kaváren nebo cukráren, a uvidíte, jak se Vám rodiče nebo prarodiče vrátí odpočatí a usměvaví, a to je přece k nezaplacení.