Jazykové pobyty pro rodiče a dítě

Má Vaše dítě problémy s angličtinou či jiným cizím jazykem? Nebo naopak exceluje a rádo by se v jazyce zdokonalilo, což není za stávajících podmínek dost možné? V obou případech byste možná ocenili jazykový studijní pobyt. Nic neprospěje výuce cizího jazyka tolik jako pobyt v zahraničí. Neustálé prostředí rodilých mluvčích dokáže často více než roky strávené v české školní lavici. Další výhodou těchto pobytů je okamžitá zpětná vazba.
world languages
Byly doby, kdy tento typ pobytů byl poměrně velmi nákladný, ale v současné době jsou ceny velmi příznivé.

Možná namítnete, že byste se báli toho pustit děti do zahraničí samotné a máte pravdu. Ale co třeba dělat dítěti doprovod? Můžete studijní pobyt pojmout jako báječnou dovolenou.
 

Vyberte si podle svých představ

Záleží přitom jen na Vás jaký tip pobytu si zvolíte. Existují v podstatě dvě varianty.
 
·         Studijní program pro dítě
Tento program funguje jednoduše. Dítě ráno odvedete do školy a zanecháte ho v péči učitelů. Čas, který tráví dítě studiem Vy věnujete tomu, co je Vám milé. Návštěvě pamětihodností, nakupováním, pobytem u moře. Záleží jen na Vás. Odpoledne si pak i s potomkem zařídíte tak, aby to bylo příjemné pro všechny. Určitě není na škodu, když si vyrazíte jako celá rodina. Děti dopoledne ve škole a rodiče mohou strávit krásné romantické chvíle. Každý získá přesně to, co potřebuje.
 svět a jazyky
·         Studijní program pro dítě a rodiče
Možná Vás jazykový studijní pobyt motivoval k tomu, abyste i Vy něco udělali se svou jazykovou vybaveností. Když už investujete peníze, určitě chcete z pobytu vytěžit maximum a to znamená i pro Vás. Zde samozřejmě platí, že rodič a dítě studují odděleně. Záleží jen na Vás o jakou úroveň výuky máte zájem. Zda chcete začít hezky z gruntu, nebo potřebujete jazyk jen zdokonalovat nebo máte zájem například o obchodní a odbornou konverzaci a korespondenci.
 
Pokud jsme Vám dali podnět k zamyšlení, je to přesně to, co jsme očekávali. Věříme tomu, že když si dopřejete jeden jazykový studijní pobyt, nedá Vám to a příští rok budete chtít vyrazit s celou rodinou znovu.