Radost dětí nebo smutek?

Když dítě stůně, je to vždy neuvěřitelný malér. Kdy poznáme tedy, že jsou naše děti nemocné, nebo naopak jen smutné? O tom, zda je dítko jen smutné, ale nebo nemocné, rozhodují faktory, jaké se musí vždy dobře odlišit. Podle potřeb svých maličkých, vnímáte i to, zda jsou rozmrzelá, anebo je něco trápí, ohledně zdraví. Samozřejmostí je, udržet v každé situaci, úsměv ve tváři vašich dětí.

Musíte svoje ratolesti dobře znát, stejně jako jejich potřeby, co mají rádi, co jim vadí v rámci výživy, ale také, zda jim dáváme jen to nejlepší. Věřte, že nejkrásnější pohled na svoje dítko je ten, když má úsměv na tváři, je veselé, hravé a vždy plné energie.

Když dítě stůně

Pokud tedy víte, že vaše dítko je nemocné, musíte jim dát tu nejlepší péči. Jak tedy předcházet takovým druhům nemocí, v každém věku i v ročním období? A co jim vlastně dopřát, dát a jak pečovat?

–          vitamíny jsou neuvěřitelně důležité
–          otužujme naše děti
–          pohyb, je potřebný
–          vyvážená strava
–          minerální látky
–          ovoce
–          a mnohem více

Dejme jim lásku i zdraví

Samotné dítka, kromě vyvážené stravy a potřebné péče o jejich zdraví, musí mít k dispozici i lásku a něhu, jakou jim každý rodič dává automaticky. Proto, když dítě stůně, dejme jim více lásky, péče i něhy. Věřte, že potom bude všechno jednodušší a snadnější. Děti musí vždy cítit, že je maminka či tatínek, milují, že mají v nás oporu, a mnohem více. Vždy je potřeba vědět, co vaše děťátko potřebuje a odlišit rozlišnosti.

Jak jim dát úsměv na tváři

Pokud tedy chcete, aby vaše ratolest byla vždy s úsměvem na tváři, dejte jim lásku, radost, zábavu, potěšte je sladkostí, i jim dopřejete to, co mají rádi. Každé dítě i v každém věku, má jiný nárok na to, co milují a tak vždy, dle svých zkušeností, rozdávejte úsměv svým maličkým. Věřte, že vám všechnu péči i lásku, v budoucnosti vrátí a to všemi směry.