Kredenc jako vzpomínka i módní prvek

Pamatujete si léto a čas trávený u babičky na venkově? Já teda ano. Teplý letní vánek, vůni suchého sena, zvuky slepiček a dětí skotačících u potoka. Ještě teplé kynuté buchty, čerstvé maliny a hrášek ze zahrádky. I když jsme většinu léta trávili venku, pamatuji si i vnitřní prostory jako by to bylo dnes.

Nejvíc kuchyň, protože v té jsme večer mastili karty. A co bylo vždy největší dominantou kuchyně (samozřejmě kromě babičky a buchet)? Kredenc. Ta velká zdobená skříň, ve které se vždy našlo kromě nádobí, hrnečků a příborů taky něco dobrého na zub. Jako dítě jsem milovala prohrabovat se všemi těmi skříňkami. Samozřejmě tak, aby to babička nevěděla.

Kredenc v jídelně

Když teď nad tím přemýšlím a vzpomínám, uvědomuju si, že kredenc je opravdu výrazným prvkem místnosti jako třeba krb. Je pevná, výrazná, voní dřevem, a nejen dobře vypadá, ale je také praktická. Což je opravdu ideální řešení, jak využít místo v kuchyni na úložný prostor.

Kredence ze světa pokladů jsou opravdu nádherné kousky. Mnoho z nich je laděno do lidového umění. Taková kredenc se stane opravdu pýchou vašeho domu. Je vyráběna z kvalitního dřeva, a tudíž je jejich životnost až neuvěřitelná a věřím, že se stane krásným rodinným dědictvím. V nabídce je opravdu široká škála barev, tvarů, rozměrů a zdobení.

modré šuplíky

Preferujete výrazné barvy? Nebo raději pastelové a krémové? Ve světě pokladů najdete oboje. Máte dům ve vesnickém stylu a hledáte prvek s lidovým květinovým zdobením? Nebo chcete decentní kousek, který bude výrazný více svou konstitucí, než zdobením? Není problém, i tato přání Svět pokladů vyřeší. Potřebujete vyplnit větší prostor? Nebo naopak máte jen hodně omezené místo a přejete si alespoň menší malovanou skříňku? Ano, hádáte dobře. Opět žádný problém pro svět pokladů. Pokud hledáte opravdu krásný a originální ručně malovaný kousek, neváhejte a obraťte se na Svět pokladů. Zajisté si vyberete a Váš domov bude ještě útulnější a originálnější.