Radost není drahá

Jako každá žena, tak i vy se jistě ráda zdobíte a pečujete o svůj vzhled. Kromě krásného a slušivého oblečení k tomu patří i make-up, manikúra a pravidelné návštěvy kadeřníka. Ovšem tou pomyslnou třešničkou na dortu krásy jsou šperky. Každá žena vlastní aspoň jeden kousek, ale přiznejte to, jistě byste jich chtěla více, kdyby to nebyla tak nákladná záležitost.

prstýnek

Pokud chcete mít originální kousky, a přitom neutratit zbytečně mnoho, dopřejte si šperky z chirurgické oceli. Jsou odolné, krásné a u nás najdete ten nejširší výběr, na který můžete na českém trhu narazit. Kromě klasiky, jako jsou prsteny, náušnice a přívěsky vám můžeme nabídnout i piercingy, různé náramky a prsteny na nohy. Věříme, že každá z vás si v našem obchodě najde ten pravý kousek pro sebe.

Jen ověřená kvalita

Nabízíme jen produkty, které jsme sami ochotni nosit. Vysoce kvalitní produkty z chirurgické oceli v našem sortimentu jsou zcela bez příměsí dalších kovů, jsou tak skutečně hypoalergenní. Všechny kusy v naší nabídce jsou upraveny do vysokého lesku, který jim dodává moderní vzhled. Buďte nadčasová a elegantní.

Splňte si své sny

Kromě výše zmíněných kusů máme v nabídce i šperky v mnoha dalších provedeních. Můžete si u nás vybrat zlaté, stříbrné, wolframové i přírodní kousky. Je jedno, zda toužíte po prstenu, přívěsku, celém řetízku, náušnicích, korunce, náramku, piercingu nebo čemkoliv jiném, v naší nabídce to zcela jistě najdete. A pokud ne, můžete využít naší zakázkové výroby, kde vše vytvoříme na míru vašim představám.

náramek

Kromě finálních produktů také nabízíme zdobení gravírováním a úpravy na míru. Gravírování jsme schopni vytvořit na počkání, u úprav délka provedení závisí na rozsahu úpravy. Najdete u nás také kompletní přehled příslušenství, jako jsou šperkovnice a různé dárkové i skladovací krabičky a stojánky.