Reklamní mikiny s kapucí i bez.

Pokud vlastníte nějakou z firem, či jste jejím novým zakladatelem, nebo majitelem, jistě se zamýšlíte nad otázkou vhodné, a především pak účinné propagace Vaší společnosti na trhu. K tomuto účelu Vám jistě dobře poslouží webové stránky, nebo jiná internetová forma prezentace, tedy například profily na sociálních sítích. Další variantou bývají plakáty, letáky, nebo v některých případech také billboardy, či všem dobře známé – vizitky. To vše jistě využíváte i dlouhá léta, ovšem je zde další možnost, jak upoutat pozornost nových, potencionálních zákazníků, či udržet zájem těch stávajících.

mikina s kapucí

Bavíme se zde o reklamním textilu, který může skvěle posloužit jako profesionální uniforma, pokud jej pořídíte pro Vaše zaměstnance. Dále pak například reklamní mikina může být vhodným, vkusným, i milým dárkem pro Vaše věrné zákazníky, či dlouholeté partnery, případně ji můžete nabízet pro nové zákazníky přímo ke koupi. Pohodlná, teplá, a především kvalitní látka, ze které se tyto mikiny vyrábějí, je jistě dobrou volbou, rozhodujete-li se nad krokem vpřed v rámci prezentace firmy. Samotné mikiny pak mohou mít několik různých střihů, barev, i velikostí, a samozřejmě nabízejí dostatečný prostor pro umístění Vašeho loga, hesla firmy, nebo jednoduchého obrázku, či piktogramu.

mikina bez kapuce

Sami si pak zvolíte kompletní design pro Vaše oblečení, a samozřejmě zde máte také možnost volby, zda si přejete klasické klokanky, tedy s kapucí a kapsou, nebo mikiny bez kapes, či kapuce. Potěšující je také složení látky, ze která bude Vaše oblečení ušito, jelikož je z převážné většiny tvořena bavlnou, která zaručuje nejen pohodlí, ale také zaručí sytost barev, i stabilitu a neměnnost střihu. Samozřejmě si pak můžete zvolit konkrétní oblečení pro muže, ženy, i ty nejmenší děti, a kvalitu zajišťující dvojitě prošívaný lem kolem krku.